WHBU.PL to nie tylko hurtownia broni, to również profesjonalna, koncesjonowana rusznikarnia.

Nasi rusznikarze przepracowali w tym zawodzie wiele lat, a ich profesjonalizm i doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki naszej rusznikarni możemy proponować klientom kompleksowe usługi przy sprzedaży broni i optyki. W jednym miejscu można wybrać broń, optykę, amunicję, zlecić montaż i przystrzelanie.

Co ważne przy takim zestawieniu na używaną broń z naszej oferty dajemy rok gwarancji. Świadczymy oczywiście usługi także dla klientów chcących zapewnić sobie komfort użytkowania posiadanej już broni. Naszymi klientami są strzelcy sportowi, myśliwi, kolekcjonerzy broni, kluby strzeleckie, strzelnice, oraz SUFO.

NASZE USŁUGI

Montaż optyki i przystrzeliwanie broni. Do zamontowania optyki na broni wykorzystujemy zarówno gotowe montaże renomowanych firm jak i montaże wykonywane przez nas według indywidulanych projektów. Wytwarzamy montaże do celowników nokto i termowizyjnych, dzięki czemu możemy lepiej dopasować np. odległość celownika do oka strzelca czy też maksymalnie obniżyć montaż. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu strzelnicy FSO, jesteśmy w stanie przystrzelać broń z dnia na dzień, a czasem nawet w ciągu jednego dnia. Wystawiamy zaświadczenia o przystrzeleniu broni.

Renowacje broni. Oksydujemy lufy broni gwintowanej, dla broni śrutowej i kombinowanej wykorzystujemy metodę oksydowania „na zimno”. Dokonujemy renowacji i napraw osad drewnianych. Skracamy i przedłużamy kolby, dopasowując osady do budowy strzelca.

Naprawy mechaniczne. Wykonujemy naprawę broni długiej, krótkiej, bojowej i sportowej a także ją tuningujemy.

Wykonujemy i montujemy kompensatory odrzutu i tłumiki płomienia, przygotowujemy gwint na lufie broni do montażu tych akcesoriów.