KONTAKT

Warszawska Hurtownia Broni Używanej to projekt stworzony przez pasjonatów broni, łowiectwa i strzelectwa. WHBU tworzą ludzie dla których broń to coś więcej niż tylko martwy przedmiot. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy z pasją i zrozumieniem dobrać broń czy też skonfigurować zestaw dla każdego klienta, nie zależnie od tego jakie środki chce na to przeznaczyć. W naszym zespole są: myśliwi, rusznikarze z kilkudziesięcioletnim stażem, instruktorzy strzelectwa oraz strzelcy sportowi. Zajmujemy się głównie handlem bronią używaną (na którą dajemy gwarancje) oraz wszelkiego rodzaju usługami rusznikarskimi. W swojej ofercie mamy ponad 700 jednostek broni myśliwskiej, sportowej (długiej i krótkiej). Znajdziecie tu nie tylko doskonałej jakości broń znanych i uznanych marek, ale także uwielbiane przez strzelców dalekodystansowych oryginalne karabiny Carl Gustaw wzór 96, 63 i 80.

W sklepie znajdziecie państwo także: nową broń w najlepszych cenach w Polsce, szeroki wybór amunicji myśliwskiej i sportowej, używaną i nową optykę renomowanych marek, a także akcesoria potrzebne każdemu strzelcowi i myśliwemu. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu strzelnicy FSO  istnieje możliwość by wybrana przez Was broń została nie tylko sprawnie i fachowo zmontowana z  optyką, ale także na miejscu przystrzelana. Prosto od nas  możesz jechać w łowisko lub na trening.

Chcemy by wizyta u nas nie była zwykłymi zakupami, ale by dzięki naszej wiedzy oraz bardzo szerokiej ofercie, każdy z Was miał pewność, że produkt który zakupił  jest w 100% dopasowany do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół WHBU

Logo Warszawska Hurtownia Broni Używanej

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ